U   S   Ł   U   G   I 


<< powrót

PROJEKTOWANIE I INSTALOWANIE SSWiN, P.POŻ, KD oraz TV PRZEMYSŁOWEJ
Oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji lokalnych Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN), Systemów Przeciwpożarowych, Kontroli Dostępu i Telewizji Dozorowej.Oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji lokalnych systemów alarmowych - od projektu do wykonania pod klucz. Nasza firma zatrudnia projektantów elektronicznych systemów alarmowych z uprawnieniami do klasy SA-4 (stosowana w obiektach o bardzo dużym ryzyku zagrożeń np. wytwórnie papierów wartościowych, mennice, skarbce dużych banków, placówki dyplomatyczne, muzea, urzędy państwowe i inne obiekty o specjalnych wymaganiach).

Firma Dyskam oferuje państwu te wszystkie w/w usługi w bardzo przystępnych cenach, naszym plusem jest to, że do każdego klienta i każdego systemu podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i elastycznie. Zapewniamy nie tylko projektowanie i instalacje, dbamy także o to aby system był na bieżąco konserwowany i serwisowany a także monitorowany z wszelkimi zdarzeniami wygenerowanymi przez urządzenia.

Wykonujemy także instalacje systemów kontroli dostepu. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wybór optymalnego rozwiązania zarówno dla firm jak i osób prywatnych.