U   S   Ł   U   G   I 


<< powrót

USŁUGI SPRZĄTANIA I DOCZYSZCZANIA

Firma Dyskam świadczy także takie kompleksowe usługi porządkowo - czystościowe powierzchni wewnętrznych, terenów zewnętrznych, wszelakich biur, apartamentów, mieszkań itp. Oferujemy także usługi doczyszczania po remontach.

Wierzymy, że kilkunastoletnie doświadczenie na rynku czyni z nas wiarygodnego partnera w biznesie. Nasze systemowe podejście do zagadnień związanych ze sprzątaniem wpływa na efektywność naszej pracy oraz na zadowolenie naszych Klientów.

Nasza firma bazuje na najnowocześniejszych technologiach oraz maszynach czyszczących zapewniając solidną i profesjonalną usługę porządkową.
Pamiętajmy także, że urządzenia to tylko dodatek, u Nas liczy się przede wszystkich grupa wyspecjalizowanej kadry pracowniczej, charakteryzująca się wysokim poziomem kultury osobistej, wykonująca solidnie swoje obowiązki. Kompleksowe sprzątanie, w tym sprzątanie biur realizujemy w oparciu o własne standardy pracy - całościowo, pewnie i zawsze na czas. Sprzątanie powierzchni biurowych traktujemy bardzo poważnie, wiedząc jak ważny jest porządek w biurze.

Jesteśmy profesjonalistami!