U   S   Ł   U   G   I 


<< powrót

OCHRONA FIZYCZNA OSÓB I MIENIA

Firma jest prekursorem usług technicznej ochrony osób i mienia oraz monitorowania systemów alarmowych. Zatrudnia profesjonalną kadrę techniczną z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcji urządzeń elektronicznych, wykonywania instalacji lokalnych systemów sygnalizacji zagrożeń i ich monitorowania. Zatrudnieni pracownicy na stanowiskach bezpośrednio związanych z instalacją systemów alarmowych posiadają stosowne licencje pracowników zabezpieczenia technicznego I-go i II-go stopnia.

Wysoka jakość usług Przedsiębiorstwa "DYSKAM" możliwa jest dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze i wieloletniemu doświadczeniu: kierownictwo naszej firmy ma 30-letnie doświadczenie w pracy w Policji w zakresie min. zabezpieczenia międzynarodowych imprez masowych, jak również w pracy informatycznej.
Najczęściej zabezpieczane przez nas imprezy masowe to mecze sportowe, imprezy okolicznościowe, muzyczne i kulturalne na Błoniach, uroczystości np. na Wawelu czy w muzeach, przedsięwzięcia turystyczne oraz wiele innych. Zabezpieczenia imprez masowych, w tym również okolicznościowych, realizujemy za pomocą doświadczonych pracowników posiadającymi niezbędne kwalifikacje (potwierdzone wew. system weryfikacji).

Nasza działalność znalazła wyraz uznania ze strony władz Miasta Krakowa, czego wynikiem jest przyznanie nam Certyfikatu Jakości Bezpieczny Kraków.

DYSKAM-EKOTRADE posiada:

- Autoryzację ZRTOM "TECHOM" na "Projektowanie, instalowanie i konserwację elektronicznych systemów alarmowych do klasy SA-4" - Rekomendacje wiarygodności Zarządu Polskiej Izby Ochrony Osób i Mienia;

- Certyfikat Systemu Jakości ISO 9001 Nr NC - 230/00 w zakresie "Projektowanie, produkcja i serwis technicznych systemów zabezpieczeń. Usługi w zakresie ochrony osób i mienia";

- Certyfikat Jakości Bezpieczny Kraków przyznany przez władze Miasta Krakowa,

- Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich "SECUREX"

- Wyróżnienie GRAND PRIX Międzynarodowych Targów "WOD-KAN" Bydgoszcz;

- Certyfikat Zgodności CNBOP Nr 2243/2006

- Wieloletnią praktykę popartą wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczną, posiadającą licencje pracownika ochrony fizycznej oraz licencje pracownika zabezpieczenia technicznego, zgodnie z wymogami ustawy o ochronie osób i mienia.

Jesteśmy Członkiem Założycielem:

- Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Projektantów, Producentów Systemów

i Instalatorów Systemów Alarmowych;

- Polskiego Związku Pracodawców "Ochrona"